Новий закон в дії: за скільки і де взяти автокрісло в Житомирі

Верховна Рада ухвалила закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей» Об этом сообщает gpravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відтепер забороняється перевозити дітей, зріст яких менш як 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку без використання спеціальних засобів.

«Перший житомирський» поцікавився скільки коштує взяти орендувати дитячі крісла для авто та ціну за крісло у бувшому вжитку.

Оренда крісла обійдеться у 100 гривень на день. Якщо взяти крісло на тиждень, то ціна оренди буде 250 гривень, — розповіли в Baby Service у Житомирі.

На цьому ж сервісі можна і придбати дитяче автокрісло у бувшому вжитку за 1000 гривень. Нові крісла продаються за 2-3 тисячі гривень. Крісло преміум класу обійдеться покупцю у 5 тисяч гривень.

Нагадаємо, що законопроектом встановлюється штраф за порушення правил перевезення дітей у розмірі 510 грн, за повторне правопорушення — 850₴Джерело статті: “http://www.1.zt.ua/themes/rizne/noviy-zakon-v-diyi-za-skilki-i-de-vzyati-avtokrislo-v-zhitomiri.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя