Важко вижити на зарплатню нардепа у 40 000 на місяць: Представник ВО "Батьківщина" розказав, скільки йому треба "для життя", і похвалився, що тепер має "золотий парашут"

І хоч 40 тисяч – менше того, що він звик витрачати щомісяця, однак затягувати пасок парламентар не планує.

Андрій Ніколаєнко Об этом сообщает spritno.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нардеп з «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко, виходець зі світу бізнесу, зізнався, що зарплата депутата Верховної Ради у 40 тисяч — це 40% від щомісячних надходжень, які він отримував раніше, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

Ніколаєнко зазначив, що зарплатню цього тижня не отримав і навіть точно не знав суму, що він заробив своєю законотворчою діяльністю за вересень. «Навіть ще не знаю, яка там сума, якщо близько 40 тисяч, то це 40% від щомісячних надходжень, які я отримував раніше. Коли я йшов з позиці голови ради директорів (ТОВ ВКФ «Велта», виробник ільменітового концентрату, розташоване у Кіровоградській області, — ред.), то офіційно отримав «золотий парашут» — мені виплатили стільки, що я можу спокійно тут працювати», — заспокоїв депутат журналістів та пообіцяв вказати розміри «парашута» у декларації.

Ніколаєнко також поскаржився, що 40 тисяч – менше того, що він звик витрачати щомісяця, однак затягувати пасок парламентар не планує. «Зарплату, отриману тут, я буду витрачати, житиму на ці гроші. Для життя у Києві, враховуючи, що у мене двоє дітей, а також те, що минулого року я розлучився і зараз живу в орендованому житлі (маю будинок, який нещодавно добудував, але не хочу туди переїжджати), то для життя мені потрібно мінімум 50 тис.₴ А так я розраховую витрачати стільки ж, скільки і раніше: близько 100 тис. грн», — поділився нардеп.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vazhko-vyzhyty-na-zarplatniu-nardepa-u-40-000-v-misiats-predstavnyk-vo-batkivshchyna-rozkazav-skilky-iomu-treba-dlia-zhyttia-i-pokhvalyvsia-shcho-teper-maie-zolotyi-parashut-298036.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя