Миколаївські правоохоронці провели навчання щодо забезпечення правопорядку під час виборчого процесу

Об этом сообщает antitrust.in.ua со ссылкой на СМИ.


Головна мета тренувань полягає у перевірці рятувальниками дій адміністрації об’єктів на випадок пожежі, відпрацювання плану евакуації з приміщень.


Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.


Починаючи з минулого тижня, співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, згідно із графіком, проводять тактичні заняття на виборчих дільницях та окружних комісіях, задіяних під час позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України, що відбудуться 21 липня 2019 року.Головна мета тренувань полягає у перевірці рятувальниками дій адміністрації об’єктів на випадок пожежі, відпрацювання плану евакуації з приміщень, оперативного розгортання, імітації гасіння умовних пожеж тощо. Окрім цього інспекторським складом ДСНС здійснюється перевірка справності первинних засобів пожежогасіння, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, автоматичних пожежних сигналізацій, систем димовидалення в закладах тощо. Даний комплекс заходів у разі виникнення реальної пожежі не лише скоротить час роботи пожежно-рятувальних підрозділів, а й гарантуватиме безпеку та збереження життя виборців.


У ході інструктажів із представниками виборчих комісій, фахівці Служби порятунку нагадують на тому, що найпоширенішими причинами виникнення пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей є саме необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання. Особам, відповідальним за пожежну безпеку акцентується увага на негайному усуненні виявлених недоліків, а також передбаченні засобів для мінімізації їх наслідків.


Днями відпрацювання відбулись у Заводському районі м. Миколаєва, Очаківському, Казанківському, Березанському, Новоодеському, Доманівському, Веселинівському районах області, Кривоозерському, Вітовському районах.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/миколаївські-правоохоронці-провели-2/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя